close
تبلیغات در اینترنت
عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانی
loading...

دختر خاص مغرور

عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانی عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانی عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانی افراد مشهور ایرانی اینستاگرام که این روزها شلوغ هم هست چه تصاویری به اشتراک گذاشته اند؟ بازار عکس های یادگاری داغ است و سلفی بازار هم داغ تر از آن! با هم بنشینیم و ببینیم:  با عکسی بامزه از کودکی های کیمیا علیزاده، مشهور ترین و مورد توجه ترین دختر ایرانی در این روز ها این شماره را شروع می کنیم. امیدواریم کیمیا تحت تاثیر این…

عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانی

Modir بازدید : 8 یکشنبه 21 شهريور 1395 : 0:2 نظرات ()

عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانی

 • عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانی

  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانی

  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانی

  افراد مشهور ایرانی اینستاگرام که این روزها شلوغ هم هست چه تصاویری به اشتراک گذاشته اند؟ بازار عکس های یادگاری داغ است و سلفی بازار هم داغ تر از آن! با هم بنشینیم و ببینیم: 

  با عکسی بامزه از کودکی های کیمیا علیزاده، مشهور ترین و مورد توجه ترین دختر ایرانی در این روز ها این شماره را شروع می کنیم. امیدواریم کیمیا تحت تاثیر این روی سر گذاشتن ها و حلوا حلوا کردن ها قرار نگیرد و مصمم تر از قبل به کارش ادامه دهد.
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیامیر جعفری و برادرش، پیش از شروع ضربات پنالتی. 
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانی– استاد اگه میذاشتی دویست تا بالاتر بگم الآن اون قالی برای ما بود.

  + عزیز دلم، من فکر نمی کردم کسی انقدر پولش زیادی کرده باشه که پیشنهاد بیشتری بده!
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیعکس یادگاری خانم های هنرمند پس از تماشای یک تئاتر. لادن مستوفی با یک گریم کاملاً شرقی، مهرانه خانم مهین ترابی، بهار نوحیان و دوست عزیزشان. 
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیکلا پس از هر اجرایی باید شاهد عکس های یادگاری باشیم. چه تئاتر باشد، چه نمایش و چه کنسرت. جای شکرش باقی است که فیلم های سینمایی این قابلیت را ندارند وگرنه بایستی کلا اینستارگرام و این مطلب را در پست های “عکس یادگاری عزیزان پس از…” خلاصه کنیم. 
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانی– ولی خدایی ناشی گری کردی! باید طوری عمل میکردی که هیچ ردی نمونه! یا اگه هم بمونه، قابل رویت نباشه!

  + تجربه شد داداش… عوضش بعدا کلی خندیدیم با بچه هاا

  – هااهاهاهااااا

  (فرزاد حسنی و رامبد جوان در حال تعریف کردن و مرور خاطرات مشابهشان از زندگی.)
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیکشف گونه ای جدید که در تنها زیر خوشه های خرما در نخلستان های جنوب یافت می شود. 
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیبازگشت غرورآفرین چهره های ایرانی به خاک پرافتخارِ سرزمین دوست و همسایه، یعنی ترکیه را تبریک عرض می کنیم. سامان فخارزاده اولین چهره ی بازگشته به این کشور (6 شب و 7 روز، 800) پس از نیمچه کودتای اخیر است. سامان جان از حضور در مناطق شلوغ، مناطق خلوت، خیابان ها و پیاده رو ها، تاکسی ها، داخل هتل، تراموا، اتوبوس، مراکز خرید، مترو و فرودگاه های این کشور بپرهیز. بقیه جاهایش امن است!
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیپیام صادقیان بازیکن جوان ماشین سازی تبریز به دیدار کودکان مبتلا به سرطان رفته بود که این سلفی را با این عزیزان گرفت. آن هم در لحظه ای که یکی از این عزیزان در حال اشک ریختن است تا عناصر کباب کردنِ دلِ مخاطب و به تبع آن لایک و کامنتِ بالا در عکسش تکمیل باشد.
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیشقایق دهقان و دختر عزیزش نیروانا در جشنواره فیلم “سلامت”. حمیدرضا پگاه هم در تصویر دیده میشود.
  پ.ن: خودم می دانم که مادر و دخترِ تنی نیستند، لذا خونسردی خودتان را حفظ کرده و نفس عمیق بکشید!
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیآرش جان ماشاالله خودتان و این حالت و پوزیشن‌تان آنقدر جذاب است که اصلا پل ورسک به چشم نمی آید!
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانییادش بخیر، قبل تر ها وقتی مراسمی برگزار میشد و هنرمندان در کنار مردم و هوادارانشان قرار می گرفتند، نهایت خواسته هوادار از هنرمند محبوبش یک امضا و نهایتاً یک عکس یادگاری با رعایت اصل “یک گوسفند فاصله” بود. ولی این روزها همه چیز فرق کرده. هر هوادار باید با هنرمند مورد علاقه اش سلفی بگیرد،

  آن هم نه یکی دو تا، آن قدر زیاد که بالاخره زاویه طلایی صورت فرد با لنز دوربین منطبق شود، به جز این، سلفی را هم نباید خود او بگیرد، عزیزِ هنرمند باید زحمت آن را را بکشد که حسِ “شاخ پنداری” و “کوئین محوری” عزیزان جلوی دوستان و آشنایان اش در فضای مجازی زیر سوال نرود!
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیباران کوثری در جمع هوادارانش در اریکه ایرانیان که برای اکران لانتوری در آنجا حضور پیدا کرده بودند. انگیزه عکاس عزیز از گرفتن عکس با این زاویه هر چه که بوده است، محترم است و برای ایشان آرزوی سلامتی داریم!
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیسوژه ی خوبی است خانم میلانی. هم تِم اجتماعی و نگاه ضد تبعیض جنسیتی دارد، هم نگاه فمنیست پسندانه. خوراک خودتان است، فیلمش را بسازید! نقش کیمیا را هم بدهید یا به مهناز افشار یا به السا فیروز آذر.
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیفکر نکنید چون بهرنگ از قیافه اش خسته شده چنین سلفی ای گرفته است، نه، بلکه این سلفی صرفا بخاطر آن ساعت رولکس چند ده میلیونی ای است که اخیراً خریده است!
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیاعتراض نرم و توجیه وارِ مریم کاویانی به کم کاری ها و این که چرا کسی دیگر برای هیچ پروژه ای دعوتش نمی کند.
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیحضور پرستو صالحی با پای شکسته و عصا در مراسم تشییع پیکر زنده یاد داود رشیدی. پرستو است دیگر، دوست دارد در چشم باشد و دیده شود. حالا یا با بازی با آبروی پدر فقیدش در برنامه زنده و یا شوآف با پای شکسته. وگرنه به یاد نداریم در روزهایی که پای پرستو سالم و استاد رشیدی در قید حیات بود، عیادتی از جانب او صورت گرفته باشد.
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیخاطره بازی رامین پرچمی با عکسی قدیمی از سریال ماندگار “همسایه ها” به کارگردانی محمد حسین لطیفی که سال 1379 از تلویزیون پخش شد. سریالی دیگر هم نام همین سریال در سال 1372 داشتیم که حسن فتحی آن را ساخته بود و آن هم بسیار موفق بود. امین حیایی، استاد علی نصیریان، مجید مظفری، محمدرضا شریفی نیا، کیهان ملکی و رامین پرچمی در این عکس حضور دارند.
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیاظهارات عجیب و متاسفانه صحیحِ فضه السادات حسینی مجری و گوینده اخبار صدا و سیما درباره موضوعی که امیدواریم بدلیل قصور و اهمال رخ داده باشد و عمدی در پس قضیه نباشد.
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیامیرعلی دانایی گذاشت چند روز بگذرد و سپس درگذشت استاد رشیدی را تسلیت گفت تا عکس نابش در میان سیل پست های تسلیت گم نشود و سرانه لایکِ واقعیِ خود را حفظ کند.
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیمعلوم نیست مسئولین شهرداری بندر عباس با این تندیس خواسته اند به ناصر عبداللهی ادای احترام کنند یا اینکه روح ایشان را آزار داده و وجهه شان را تخریب کنند! خب وقتی هنرش را ندارید و بلد نیستید، نسازید! چه کسی شما را مجبور کرده عزیزانِ من؟! بیشتر شبیه جوانی های فتحعلی اویسی شده تا ناصر.
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیبه گزارش پارس ناز مریم خانم منتظرِ نوید محمد زاده است تا بیاید و روی صورتش اسید بپاشد! (همین الآن خبر رسید نامزد بهترین “اسپوبل” و لو دادنِ داستان سال 2016 شدم.) 
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیبهمن هاشمی و مرتضی حسینی، دو تن از بزرگان عرصه “پیاده روی رو اعصاب” در مراسم جشن تولد مرتضی جان. یک خبر خوب برای پرسپولیسی ها و استقلالی ها! همین حالا این عکس را لایک کنید و پرسپولیسی ها عدد 6 را (به یاد دیدار 5 – 1 با الغرافه) و استقلالی ها عدد 4 را

  (به احترام 4 هفته قعرنشینی در لیگ امسال) برای شماره ی 2 سه صفر شماره شمع این کیک (اگر توانستید بخوانید) بفرستید تا در قرعه کشی جایزه سه فروند نفتکش شرکت کنید.
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیمونا برزویی و همسر جان در کنار هم، با حضور افتخاری بزگمرد عرصه استقامت و وفاداری، بزرگ پهلوانِ وستروس و ایسوس، زنده یادِ جنت مکان، هودور. 
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیعکس یادگاری سِوِنی ها در کنار بهداد سلیمی در حاشیه مراسم تقدیر از قهرمانان، مدال آوران و حقشان خورده شدگانِ المپیک! 
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیسلفیِ زورکی آقا رضا عطاران با عزیزان مدال آور در حاشیه مراسمی که گفته شد. خوش بحال کسی که رضا با او سلفیِ زوری بگیرد. 
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیسعید عرب و همسر جان در شب سالگرد ازدواجشان که به روایت سعید زیباترین شب زندگی شان بوده است. یعنی حتی از خودِ شب ِ اصلی ازدواج هم زیبا تر! 
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیفرهاد هم رفته رفته دارد شورِ آمادگی بدنی را در می آورد! تا کِی باید مهاجمان استقلال استرسِ آماده بودن تو را بکشند؟! چرا انقدر با روح و روان بازیکنان و مربی تیم بازی میکنی؟! 
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیمهران رنجبر، رامین ناصر نصیر و محمد نادری در کنار سعید عبدولی در حاشیه مراسم تقدیر از مدال آوران المپیک. سعید در پایان این مراسم اظهار کرد که واقعاً از برگزارکنندگان این مراسم و هر چی که هست، متشکرم.
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیخاطره بازی حمیدرضا آذرنگ با عکسی از دوران سربازی اش در سومار. سومار شهری کوچک از توابع قصر شیرین در کرمانشاهِ زیباست. 
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیبه گزارش پارس ناز ترانه علیدوستی با به اشتراک گذاشتن این سلفی، از استارت خوردن پروژه سری دوم سریال شهرزاد خبر داد. یک خبر خوب برای علاقه مندان به این سریالِ خوب. امیدواریم تا آنموقع بچه های معمای شاه شهرک سینمایی را به عوامل این سریال تحویل داده باشند! 
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیممنون از نازنین بیاتی که خودش عکس را سیاه و سفید کرده تا ما به زحمت نیوفتیم و “دست به آباژور” نشویم.
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیهمه ی اهمیت کپشن و پست، در کلمه ی بعد از امّــــــــــا است و کسانی که آنتنشان قوی است، آن را در هوا خواهند زد. لذا عزیزانی که آمادگی کامل دارند، با در دست داشتن کارت ملی، گواهی فوتِ پدر و کپی برابر اصل از سند تمامی دارایی هایشان، به دایرکت خانم شاکردوست مراجعه کنند. 
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانییک ویدئوی مشکوک و تاثیرگذار از احمد پورمخبر منتشر شده است که او را در حال گلایه از وضعیت مالی و نالان از اوضاع سلامتی اش روی تخت یک بیمارستان نشان میدهد. ویدئویی که توسط دخترِ آقای پورمخبر تکذیب شد، ولی باز بهانه خوبی برای ما بود تا یاد بزرگان (از لحاظ سن و سال) را فراموش نکنیم و به فکرشان باشیم.
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیهر وقت یکی از اعضای گروه سون به خرید میرود و یک لباس را می پسندد، به فروشنده میگوید: از این سه تا بده. یه مدیوم، یه لارج، یه ایکس لارج!
  پ.ن: ماشاالله چه قدی دارد این کیمیا علیزاده!
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیمهدی یغمایی به رامسر رفته بود که یک سر تا سر مزار زنده یاد حبیب رفت و لازم دید این سلفی را بگیرد و به اشتراک بگذارد. 
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیسلفی عالی مهسا کرامتی در کنار کچل ترین بانمکِ دنیا. البته بانمک ترین کچلِ دنیا هم میتوان گفت!
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیامیرمهدی ژوله به عیادت ننه علی در مشهد رفته بود که علی مسعودی این سلفی را گرفت و از او تشکر کرد. 
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیبله الهه جان درد داره…

  اكثر سختي ها و مشكلات زندگي درد دارند و دل آدم را به درد مي آورند!
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانی:)))

  شاهکارِ علیرضا بیرانوند در راستای تقویت همبستگی و وطن پرستی که خیلی زود با افزایش دمای گوش اش مواجه گشته و پست را حذف کرد. البته بنده خدا کلا در باغِ این جور چیز ها نیست و تقصیری نداشت، ولی خب به هر حال :)))
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانیممنون از مهتاب کرامتی عزیز که با حضور در اردوی تیم والیبال نشسته بانوان ایران، کمک روحی شایانی به این عزیزان پیش از شروع مسابقات کرد. 
  عکسهای بازیگران سینما و تلویزیون و چهره های معروف ایرانی

  برترین ها

ارسال نظر برای این مطلبنظرات برای این پست غیر فعال میباشد .

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 126
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 4
 • بازدید امروز : 54
 • باردید دیروز : 22
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 54
 • بازدید ماه : 373
 • بازدید سال : 373
 • بازدید کلی : 9,593
 • کدهای اختصاصی
  طراحی کارت ویزیت
  دختر خاص مغرور
  کافه اینترنتی
  فان گذر
  تیکه های باحال
  تبلیغ پارسی
  پی سی صدا
  راک شرقی
  پی سی دانلود
  دانلود ویدئو
  تبادل لینک رایگان
  سامسونگ گلکسی
  پدرو رودریگز
  جی بی پوز
  معرفی گل و گیاه
  وب آق حسین
  شکلک کده
  آی تی سنتر
  درباره پسر ها
  پارس تیتراژ
  آب نیست
  وب نوشت عاشقانه
  ستاره بازی
  خاطرات شب یلدا
  بدو عکس
  ایرانسل رایگان
  مروا کامپیوتر
  فایل کده
  تی تی لینک
  شهر کوچک زیبا
  ایران کلید
  دلنوشته های من
  وبسایت پویا
  سر بلاگ
  همه با هم
  تفرجگاه ایران
  98 کلوب
  تفریح و سرگرمی
  سرگرمی
  گیگ دی ال
  کلوپ سرگرمی
  جکستان
  جعبه من
  کندار دانلود
  وبسايتی برای همه
  انصاری
  لینک زیاد
  بيشتر بدانيم
  جکستان شکرستان
  اخبار علم و دانش
  ایران ورک مارکت
  ایران پیکس
  کلبه محبت
  تاپ دانلود
  آخرین امید
  معرفی درختان میوه
  مسیج عشقولانه
  ایران وب دیتا
  ورزشکده
  رادیکال 24
  من تنها
  باران
  ایران پیکسل
  شهر سبز
  آموزش طراحی
  مجله تفریحی
  دانلود رایگان
  جک برای تو
  تنهاترین مرد زمین
  فروشگاه بازی
  نرم افزار رایگان
  سخت افزار جدید
  والپیپر زیبا
  دانلود ما
  پرتو وب
  بهزاد پکس
  دانلود
  پورت 20
  مجرمان بی گناه
  دیوار
  لینک 88
  درهم و برهم
  کتابخانه
  دانلود جدیدترینها
  لینک دانلود
  گیتار در آتش
  ابر دانلود
  وبلاگ
  محمد خلج
  دانلود سریع
  من و خدا
  طراحی میلاد
  کدبانو
  دانلود منیجر
  برترین وب
  نت مارکت
  بهترینم تویی
  استاد نجفی
  کلاس آنلاین ما
  عصر دانلود
  انیمیشن قدیمی
  آبادانیها
  گروه
  دانلود آهنگ جدید
  شب
  تفریحستان
  پساپس
  دانلود فیلم جدید
  دانلود جدید
  اطلاعات کامپیوتری
  آقای مصطفوی
  عشق یکطرفه
  خندانده
  فایلهای 2015